[ad_1]

روند یادگیری نحوه استفاده موثر از صفحه گسترده دقیقاً همان چیزی نیست که ما برای مبتدیان مناسب می دانیم ، اما با آخرین اعلامیه مایکروسافت در تاریخ 3 دسامبر ، کارها برای سهولت انجام می شود.

ویژگی جدید LAMBDA به شما امکان می دهد با استفاده از زبان فرمول Microsoft Excel ویژگی های سفارشی خود را ایجاد کنید و نیازی به نوشتن آنها در یک زبان برنامه نویسی مانند JavaScript نیست.

ویژگی های قابل استفاده مجدد

سردرگم؟ معنای این امر برای بسیاری از کاربران دفتر این است که شما می توانید هر فرمولی را که در Excel ایجاد کرده اید ، در یک تابع LAMBDA قرار دهید و نام آن را بگذارید (به عنوان مثال ، = GETLOCATION در زیر). اگر نقش شما نیاز به اجرای فرمول های تکراری دارد ، این روند صفحه گسترده شما را ساده می کند بدون اینکه به کپی و جایگذاری یا ذخیره ماکرو متوسل شوید.

ویژگی های قابل استفاده مجدد دلیل کافی برای هیجان زده شدن از ویژگی های جدید اکسل است ، اما یک مزیت جالب دیگر LAMBDA وجود دارد: شما می توانید با تکرار مجموعه ای از منطق در یک بازه زمانی مشخص شده ، بازگشت را انجام دهید. این چیزی است که قبلاً فقط با اجرای دستی اسکریپتی مانند VBA یا JavaScript در اکسل امکان پذیر بود.

اکسل LAMBDA

نمونه ای از یک عملکرد سفارشی (= GETLOCATION) با استفاده از LAMBDA (اعتبار تصویر: مایکروسافت)

برای ایجاد ویژگی های سفارشی یا بازگشت خود ، باید در Microsoft Office Insider ثبت نام کرده و Beta Channel را انتخاب کنید تا به LAMBDA دسترسی سریع داشته باشید ، که در مجموعه های Microsoft Windows و Mac Excel موجود است.

همچنین می توانید بازخورد تجربه خود را در انجمن Excel Excel ارسال کنید تا در هنگام معرفی این ویژگی های جدید Excel ، به بهبود و توسعه آنها کمک کند.

[ad_2]

منبع: subtitle-news.ir

ایندکسر