این معامله برای Acer Nitro 5 Black Friday به شما بازی های لپ تاپ ردیابی اشعه را با قیمت 949 دلار می دهد


به لطف این معامله جمعه سیاه Acer Nitro 5 15.6 اینچی با Nvidia GeForce RTX 2060 با قیمت 949 دلار در B&H Photo ، بازی های ردیابی شده را با قیمت خارق العاده دریافت کنید (در آمریکا نیستید؟ برای معاملات در منطقه خود به پایین پیمایش کنید)

لپ تاپ مخصوص بازی Acer Nitro 5 15.6 اینچی: 999.99 دلار 949 دلار در B&H Photo
50 دلار پس انداز کنید –
این ایسر نیترو 5 با داشتن کارت گرافیک RTX 2060 ، 16 گیگابایت رم و 512 گیگابایت SSD ، دارای اجزای قدرتمند وسوسه انگیزی است. گرفتن؟ این پردازنده نسل 9 اینتل Core i5 دارد – که کمی قدیمی تر و کندتر از اکثر مدل های فعلی اینتل و AMD است.
معامله را ببینید

هنگامی که ایسر نیترو 5 را بررسی کردیم ، متوجه شدیم که این یک لپ تاپ مخصوص بازی است که برای کاربر ارزان قیمت طراحی شده است ، اگرچه به طور قطع برخی از مشکلات (به ویژه فریم های بزرگ) وجود دارد. هنوز هم ، این یک لپ تاپ مخصوص بازی است و به لطف این معامله جمعه سیاه ، می توانید چند بازی ردیابی پرتو سطح اول را با قیمتی بسیار مقرون به صرفه دریافت کنید.


منبع: subtitle-news.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>