این راه اندازی به شما امکان می دهد ضبط های جلسات کنفرانس ویدیویی خود را ویرایش کنیدپرتابگر استرالیایی Linius راه حل جدید مبتنی بر ابر منتشر کرده است که نوید می دهد با ارائه یک تجربه ویدیویی کاملا شخصی شده ، کنفرانس ویدیویی را زنده کند. پلت فرم WHIZZARD بر اساس سازوکار مجازی سازی ویدیوی این شرکت ساخته شده است و به کاربران امکان می دهد محتوای ویدئویی را از جلسات ضبط شده در تعدادی از سیستم عامل های کنفرانس ویدیویی جستجو و جمع آوری کنند.

WHIZZARD با اجازه دادن به افراد برای جستجو در داخل و بین فیلم ها ، تجارت را قادر می سازد تا فیلم ها را دوباره به محتوای جدیدی که می تواند با همکاران ، مشتریان یا دانشجویان دیگر به اشتراک گذاشته شود ، جمع آوری کند. این پلت فرم می تواند با Zoom ، Webex و Microsoft Teams ادغام شود ، این بدان معنی است که محبوب ترین ابزارهای کنفرانس ویدیویی تحت پوشش هستند. با کنفرانس ویدئویی با محبوبیت بیشتر از هر زمان دیگر ، احتمالاً تقاضای قابل توجهی برای راه حل جدید Linius وجود دارد.


منبع: subtitle-news.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>