[ad_1]

نامی که بیشترین اطمینان را در امنیت سایبری دارد ، پس انداز زیادی را برای برنامه استاندارد Norton 360 به ارمغان می آورد ، برنامه ای که از دوشنبه سایبری برای کامپیوتر ، مک ، تلفن هوشمند یا رایانه لوحی محافظت می کند.

این شرکت از معامله ای رونمایی کرد که 60 دلار از هزینه سالانه را کاهش می دهد و برای سال اول فقط 24.99 دلار درآمد دارد.

تمرکز اصلی نورتون اطمینان از ایمنی هنگام گشت و گذار در دنیای دیجیتالی پیچیده امروز است ، بنابراین با برنامه های خود ، کاربران می توانند امنیت دستگاه ، محافظت در برابر سرقت ، شبکه های خصوصی خصوصی آنلاین و راه حل های بدون نگرانی مانند کنترل والدین را بدست آورند.

استاندارد نورتون 360: 84.99 دلار 24.99 دلار در نورتون
این طرح محافظت کامل از بدافزار برای یک رایانه شخصی ، مک ، تلفن هوشمند یا رایانه لوحی با محافظت بلادرنگ برای دستگاه شما ، VPN امن ، نظارت بر شبکه تاریک ، مدیر رمز عبور ، پشتیبان گیری ابری 10 گیگابایتی و خرید SafeCam را با کمترین قیمت ارائه می دهد امسال.

تضمین 100 درصدی نورتون با اطمینان به محصولات خود ، تضمین می کند که مصرف کنندگان ویروس ها را از بین می برند یا پول خود را پس می گیرند. امروزه ، با میلیون ها قربانی سرقت هویت ، نگرانی های جهانی درباره امنیت سایبری در حال افزایش است و یکی از بهترین شرکای شما در برابر این جنایات ، نورتون است.

طرح استاندارد نورتون 360 به شما کمک می کند تا از اطلاعات شخصی و مالی شما در هنگام آنلاین بودن محافظت کند ، به شما اجازه می دهد تا به طور ناشناس در وب گشت و گذار کنید ، اطلاعات حساس خود را رمزگذاری کنید و اطلاعات شخصی خود را از به اشتراک گذاری در وب تاریک کنترل کنید.

چرا اینقدر زیاد است؟

این بهترین پیشنهاد سال نورتون است که 70٪ قیمت سالانه عادی آن را برای یک سال محافظت کامل رد می کند. علاوه بر محافظت از آنتی ویروس و بدافزار ، این طرح همچنین شامل حفاظت از تهدید آنلاین ، فایروال هوشمند ، مدیر رمز عبور ، VPN امن ، SafeCam5 و نظارت بر شبکه تاریک است. همه اینها برای این آرامش خاطر است و با بهترین قیمت در سال ارائه می شود.

[ad_2]

منبع: subtitle-news.ir

ایندکسر