اینتر و رئال مادرید به صورت زنده: چگونه می توان در همه جا بازی لیگ قهرمانان را تماشا کرد


اگر بگوییم که 2020 غیر معمول است ، نسبت کتاب مقدس را کاهش می دهد – رتبه بندی فعلی در گروه B لیگ قهرمانان فقط یکی از موارد جالب آن است. غول های اروپایی اینترمیلان و رئال مادرید قبل از بازی امشب در سن سیرو ، در دو مکان پایین قرار دارند و شب های نسبی گلادباخ و شاختار دونتسک را نگاه می کنند. این یک مسابقه مهم برای هر دو طرف است ، بنابراین راهنمای ما را دنبال کنید در حالی که توضیح می دهیم کجا اینتر را به صورت زنده مقابل رئال مادرید پیدا کنیم و فوتبال لیگ قهرمانان اروپا را چهارشنبه به صورت آنلاین تماشا کنیم.

اینتر و رئال مادرید را به صورت زنده تماشا کنید

زمان شروع سن سیرو برای این مسابقه ساعت 21:00 به وقت محلی (CET) است که باعث می شود ساعت 20:00 به وقت گرینویچ برای هواداران اصلی در انگلیس و در 15:00 ET / 12:00 PT در ایالات متحده آمریکا برگزار شود. جزئیات کامل تلویزیون و پخش زنده به شرح زیر است و در هر کجا که باشید می توانید از پوشش محلی اینترمیلان مقابل رئال مادرید لذت ببرید به یک سرویس VPN خوب کمک کنید.

اینتر در این فصل به ویژه در اروپا با شرایطی سخت روبرو بوده که از سه بازی تنها دو امتیاز به نام خود ثبت کرده است. عملکرد آنها در خانه خیلی بهتر نیست ، زیرا اگرچه آنها فقط یک نام در سری A از دست داده اند ، اما آنها در حال حاضر 5 امتیاز از رهبران لیگ و رقبا محلی میلان عقب هستند. از دست دادن امروز سان سیرو و امید آنها برای رسیدن به مرحله حذفی از پنجره خارج شده است – و مدیر آنتونیو کونته می تواند یک دوست باشد.


منبع: subtitle-news.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followershtml nullednulled themes1xbet girişMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbet