[ad_1]

آیا به تهیه ژاکت تعطیلات جدید فکر کرده اید؟ یک رقیب باورنکردنی نام خود را در حلقه طنز لباس بافتنی انداخته است ، زیرا مایکروسافت قبلاً در حمایت از موسسه خیریه Girls Who Code ، لباس هایی با مضمون یکپارچه می فروشد.

فصل تعطیلات کریسمس کاملاً در حال جابجایی است و با وجود همه وحشت های سال جاری ، چشمک می زند که حالت عادی برق می زند. استارباکس نوشیدنی های فصلی خود را می فروشد ، کسی در همسایگی شما چراغ خانه ای کافی برای نشستن هواپیما در خیابان را دارد و شما می توانید با پوشیدن زیباترین ژاکتی که پیدا می کنید ، گول بزنید.

ژاکت زشت مایکروسافت

MS paint امسال گزینه جدیدی است ، ویندوز XP و ویندوز 95 قبلاً فروخته شده است. (اعتبار تصویر: مایکروسافت)

مایکروسافت قبلاً لباس بافتنی جدیدی تولید کرده است و آخرین بار توزیع این ژاکت برای افراد با نفوذ در سال 2018 دیده شده است. به نظر می رسد این اولین باری است که می توانید سهام خود را خریداری کنید و دو طرح قبلی به همراه یک طرح جدید ذکر شده است. نسخه MS Paint برای سال 2020

اگر می خواهید اقوام خود را تحت تأثیر قرار دهید ، مجبورید سریع عمل کنید ، زیرا سهام بسیار محدود هستند و بسیاری از اندازه ها کاملاً به فروش رسیده اند. هر سه برای فروش 60 دلار با 20 دلار از هر فروش برای حمایت از Girls Who Code ، سازمانی که برای کاهش شکاف جنسیتی در رایانه ها تلاش می کند ، ذکر شده است.

تا زمانی که سهام باقی مانده یکی از آنها را در Xbox Store تهیه کنید.

  • بهترین صندلی مخصوص بازی 2020: بهترین صندلی مخصوص بازی برای کامپیوتر[ad_2]

منبع: subtitle-news.ir