استرالیا و هند به صورت زنده: چگونه کریکت سوپرلیگ سوم ODI را در همه جا تماشا کنیم


تور هندوستان در استرالیا با معیارهای بالا بد شروع شد ، در حالی که ویرات کولی و مردان آبی پوش در دو مسابقه اول سری 3 مسابقه خود ODI Down Under شکست خوردند. آنها در بعضی مواقع خوب بازی می کردند ، اما استرالیایی ها و استیو اسمیت طلسم کمی بهتر بودند. ثانیه ای دیگر از این اقدام را از دست ندهید – در اینجا نحوه استرالیا و هند به صورت زنده را مشاهده می کنید و به تماشای آنلاین 3 ODI از سوپرلیگ جام جهانی کریکت می پردازید.

تماشا کنید: استرالیا و هند به صورت زنده

ODI نهایی این سری سه مسابقه امروز (چهارشنبه ، 2 دسامبر) در Manuka Oval در کانبرا برگزار می شود. این بازی در ساعت 2.40 بعد از ظهر به وقت محلی AEDT شروع می شود که در هند 9.10 صبح IST و 3.40 بعدازظهر GMT به وقت انگلستان است. Kayo Sports تمام کنش های زنده در استرالیا را دارد ، جزئیات کامل تلویزیون و پخش جریانی را در زیر می بینید – و هر کسی که در خارج از خانه باشد می تواند آن را برای شش استفاده از VPN خوب که به شما امکان می دهد پوشش مورد علاقه خود را از هر کجا تماشا کنید.

تعداد کمی از افراد ODI را برای عبور از استرالیا در این مرحله قرار می دهند ، به خصوص در خانه – مانوکا اوال از کانبرا ، محل آخرین مسابقه. همانطور که گفتیم ، استیو اسمیت از نظر ظاهری کاملاً غنی بود و در دو بازی اول قرن ها به عقب برمی گشت تا به Wallabies کمک کند تا به ترتیب با 66 و 51 آهنگ پیروز شود.


منبع: subtitle-news.ir