[ad_1]

یکی از لیست های هدیه خود را بررسی کنید و با این معامله برای iPad از آمازون پس انداز کنید. iPad کاملا جدید اپل است در فروش 299.99 دلار و گفته می شود که قبل از کریسمس می رسد. این 29 دلار تخفیف و کمترین قیمتی است که برای تبلت 10.2 اینچی پیدا کرده ایم.

برای iPad iPad معامله کنید

iPad iPad 10.2 اینچی ، 32 گیگابایت (آخرین مدل): 329 دلار 299 دلار در آمازون
شما می توانید با تخفیف 30 دلاری iPad کاملاً جدید Apple در آمازون دریافت کنید. یک تبلت 10.2 اینچی که یک ایده عالی برای هدیه در لیست شماست ، 32 گیگابایت فضای ذخیره سازی و حداکثر 10 ساعت دوام دارد. هر رنگ در یک تاریخ متفاوت تحویل داده می شود ، اما همه آنها قبل از کریسمس می رسند.
معامله را ببینید

آیپد 2020 شامل تراشه قدرتمند A12 Bionic اپل است و 32 گیگابایت فضای ذخیره سازی را برای شما فراهم می کند تا فیلم های زیادی را ذخیره کرده و برنامه ها و بازی ها را بارگیری کنید. این تبلت دارای یک صفحه نمایش 10.2 اینچی Retina است که اکنون می تواند از یک صفحه کلید هوشمند در اندازه کامل پشتیبانی کند. این تبلت به روز شده بر روی iPadOS اجرا می شود که به شما امکان می دهد چند وظیفه ای یکپارچه داشته باشید و از Apple Pencil استفاده کنید. iPad همچنین شامل یک دوربین جلوی 1.2MP FaceTime HD است و دارای یک دستیار صوتی داخلی است.

از امروز ، این معامله iPad در 14 دسامبر برای نقره ، 16 دسامبر برای Space Gray و 18 دسامبر برای طلا موجود است ، به این معنی که همه رنگ ها قبل از کریسمس تحویل داده می شوند. با نزدیک شدن به روز بزرگ ، این ممکن است تغییر کند ، بنابراین توصیه می کنیم اکنون آن را به سبد خرید خود اضافه کنید تا قبل از کریسمس آن را دریافت کنید.

[ad_2]

منبع: subtitle-news.ir

ایندکسر