[ad_1]

شاید فقط ماه نوامبر باشد ، اما دو و میدانی این شانس را دارد که امروز امیدهای بارسلونا برای کسب عنوان را بیشتر محدود کند. تیم رونالد کومان در میانه جدول خسته شده و در هر مرحله تجهیزات وسط جدول را تماشا می کند ، در حالی که لوس روژیبلانکوس با سران لالیگا رئال سوسیه داد فاصله فاصله دارد و دو مسابقه در دست دارد. این یکی از بزرگترین بازیهای فوتبال اسپانیا است ، بنابراین برای مشاهده زنده اتلتیکو مادرید مقابل بارسلونا از سراسر جهان با راهنمای ما همراه باشید.

اتلتیکو مادرید و بارسلونا به صورت زنده برگزار می شوند

شروع از ساعت 21:00 به وقت محلی (CET) امروز تنظیم شده است و این امر ساعت 20:00 به وقت گرینویچ برای طرفداران مستقر در انگلستان است. جزئیات کامل تماشای زنده و تماشای تلویزیون در زیر آمده است – و شما می توانید با استفاده از خدمات VPN خوب بازی بزرگ را از هرجایی تماشا کنید.

خبر بد برای بلوگرانا این است که Ansu Fati ، چراغ تابناک آنها در این فصل ، نه تنها برای این مسابقه ، بلکه برای بقیه سال نیز از کار خارج شده است. در آخرین مسابقه بارسا قبل از وقفه بین المللی ، بازیکن 18 ساله از ناحیه زانو دچار آسیب دیدگی شد که نیاز به جراحی داشت و ممکن است ستاره اسپانیایی حدود چهار ماه دیگر برنگردد.

[ad_2]

منبع: subtitle-news.ir

ایندکسر