آیا برای جمعه سیاه ستارگان معامله می خواهید؟ “این راه است” به یک کلاه ایمنی ارزان بابا فت


می توانید بلندگوهای هوشمند ، لوازم خانگی ، تبلت های خود را سر و صدا کنید: این معامله جمعه سیاه است که به دنبال آن هستید.

با ماندالوریان فصل 2 بار دیگر طرفداران جنگ ستارگان را لگد زد ، چرا با OG خود ماندالوریان را احترام نمی کنید کلاه ایمنی ماکت بابا فت؟ اسباب بازی های جزئی ، لوازم جانبی جزئی ، همه قطعات خطرناک شکارچی فضل ، در حال حاضر 35 پوند پس انداز در آمازون انگلیس وجود دارد.

Star Wars The Black Series Premium Electronic Helmet Boba Fett: 199.99 پوند 84.99 پوند @ Amazon UK

یک ضربه تیز بگیرید 35 پوند تخفیف این ماکت کلاه ایمنی Boba Fett در آمازون امروز. در مقیاس کامل و با تمام جزئیاتی که شما از یک پایه فیلم انتظار دارید ، با فشار یک دکمه منظره یاب افت می کند ، 2 LED قرمز رنگ را که در یک مدل “شکار” چشمک می زنند فعال می کند ، و همچنین یک فاصله سنج HUD سفید با LED روشن می شود. تنها چیزی که اکنون نیاز دارید پاداش ردیابی است. (نگرش قاتل شامل نمی شود).

اسباب بازی های مورد نظر شما نیستند؟ برای پیشنهادات کیت های Lego Star Wars در نزدیکی خود پایین بروید – هیچ Maclunkey قابل مشاهده نیست!

معاملات جمعه سیاه لگو جنگ ستارگان در ایالات متحده

تقویم ظهور لگو ستارگان: 39.99 دلار 29.97 دلار در Walmart (پس انداز 10 دلار)
این معامله 10 دلار از تقویم Lego Star Wars Advent امسال که شامل انبوهی از مینی فیگورها و مینی تلفیق ها با موضوع کریسمس است ، می گیرد. اگر یکی از طرفداران لگو یا جنگ ستارگان را می شناسید ، می توانید این را هم اکنون در حالی که فروش است ، بگیرید ، زیرا در برخی از زمان ها آن را خریداری می کنید.
معامله را ببینید

Lego Star Wars Rise of Skywalker Millennium Falcon: 159.99 دلار 127.99 دلار برای هر هدف (صرفه جویی در 32 دلار)
این ممکن است یکی از مقرون به صرفه ترین Falcon هزاره باشد که حتی در تخفیف ارائه می شود ، زیرا کیت های Falcon در بهترین زمان ها بسیار گران هستند – و حتی با این معامله مقرون به صرفه تر است. این فیلم براساس The Rise of Skywalker ، آخرین فیلم جنگ ستارگان (تاکنون) ساخته شده است ، بنابراین مجموعه شخصیت های متفاوتی برای اکثر مجموعه ها دارد.
معامله را ببینید

Lego Star Wars DO Droid: 69.99 دلار 58.99 دلار در بهترین خرید (صرفه جویی 11 دلار)
اگر شما از طرفداران این خواننده کوچک هستید که در Rise of the Skywalker ظاهر شد ، این معامله جمعه سیاه آن را به نسخه بسیار مقرون به صرفه تری برای مجموعه داران تبدیل می کند.
معامله را ببینید

کشتی Lego Star Wars Knights of Ren Transport: 69.99 دلار 56 دلار در بهترین خرید (پس انداز 11 دلار)
Walmart با الهام از جدیدترین فیلم های جنگ ستارگان که دارای مینی فیگورهای ری و دو شوالیه از رن است ، قیمت این کشتی را کاهش داده است. چندین خرده فروش دیگر نیز از این کیت دست می کشند ، اما Walmart آنها را تضعیف می کند.
معامله را ببینید

کیت ساخت کلاه Lego Star Wars Stormtrooper: 59.99 دلار 47.99 دلار برای هر هدف (پس انداز 12 دلار)
اگر شما عاشق استفاده از لگو برای تزئین خانه خود هستید و همچنین طرفدار جنگ ستارگان هستید ، این یک خرید ضروری است. به شما امکان می دهد یک کلاه ایمنی Stormtrooper با کلاهک نمایشگر بسازید.

Lego Star Wars Echo Base Defense: 59.99 دلار 41.99 دلار در کهل (پس انداز 18 دلار)
این کیت Action Battle به شما امکان می دهد نبرد هوث را به همراه چندین Rebel Troopers و Snowtroopers ، توپ شلیک کننده گلوله ها و اهداف شلیک کنید.
معامله را ببینید

Lego Star Wars AT-ST Raider: 49.99 دلار 39.99 دلار برای هر هدف (10 دلار پس انداز کنید)
این مجموعه جنگ ستارگان براساس برنامه تلویزیونی Mandalorians ساخته شده است و شخصیت های مختلفی از این مجموعه شامل ستاره عنوان و واکر اصلی AT-ST را در اختیار شما قرار می دهد.
معامله را ببینید

رهگیر Lego Star Wars Black Ace Tie: 49.99 دلار 34.99 دلار در کهل (پس انداز 15 دلار)
این مجموعه با الهام از جنگ ستارگان همراه با پو دامرون ، شاید جالبترین شخصیت جدید در دنباله سه گانه و همچنین BB-8 ، جذاب ترین. اگر کسی را می شناسید که فیلم های جدید را دوست دارد ، این یک هدیه خوب خواهد بود ، به ویژه اینکه قیمت آن از برخی دیگر از مجموعه های جنگ ستارگان که ارائه می شود ، مقرون به صرفه است.
معامله را ببینید

حتما بخوانید:
بازیابی اطلاعات,ریکاوری اطلاعات,بازیابی اطلاعات هارد,بازیابی اطلاعات کامپیوتر

تانک حمله زرهی Lego Star Wars: 39.99 دلار 31.99 دلار برای هر هدف (8 دلار پس انداز کنید)
این تانک زره پوش براساس آنچه در نمایش تلویزیونی “جنگ های کلون” ساخته شده است ، گرچه افراد آشنا به سه گانه پیش از تاریخ نیز آن را تشخیص خواهند داد. این قسمت اصلی هر ارتش droid است – و مواد مخدر موجود در بسته ممکن است برای مبارزه با Jedi به آن نیاز داشته باشند.
معامله را ببینید

Luke’s Lego Star Wars Landscapeer: 29.99 دلار 23.99 دلار در آمازون (پس انداز 6 دلار)
این جدول از اولین فیلم جنگ ستارگان ما را به همان جایی برمی گرداند که داستان لوک واقعاً آغاز شده و برای طرفداران فیلم اصلی بسیار مناسب است. دارای لوک ، C3PO و Jawa و همچنین یک خروجی سنگین است. این تخفیف 6 یا 20 درصدی در فروش جمعه سیاه آمازون است.
معامله را ببینید

Lego Star Wars 501st Legion: 29.99 دلار 23.99 دلار برای هر هدف (6 دلار پس انداز کنید)
اگر از مقدمه تا سه گانه جنگ ستارگان به زیبایی Clone Troopers علاقه داشتید یا در تلاش برای ایجاد لشکری ​​از مینی فیگورهای لگو هستید ، این مجموعه را در نظر بگیرید. همراه با واکر ، چرخ دنده ، سرباز و چند وسیله ریز برای استفاده به عنوان هدف ارائه می شود.
معامله را ببینید

کلبه Lego Star Wars Obi-Wan: 29.99 دلار 23.99 دلار در آمازون (پس انداز 6 دلار)
مجموعه دیگری از فیلم اصلی جنگ ستارگان (دقیقاً با همان قیمت ، با همان تخفیف و هر چیز دیگر) این صحنه در کلبه اوبی وان کنوبی است. این شامل Obi-Wan ، همچنین Luke ، R2D2 و Tusken Raider است و دوباره برای طرفداران بزرگ جنگ ستارگان بسیار عالی خواهد بود.
معامله را ببینید

Lego Star Wars Snowspeeder: 19.99 دلار 15.99 دلار در آمازون (پس انداز 4 دلار)
در اینجا مدل نمادین دیگری وجود دارد که بر اساس سه گانه اصلی ساخته شده است ، نمونه ای که با الهام از نبرد هوث ساخته شده توسط The Empire Strikes Back. این شامل یک Snowspeeder و یک برج نصب شده ، و همچنین یک Stormtrooper و Rebel با موضوع Snow است.
معامله را ببینید

Mustafar’s Lego Star Wars Duel: 19.99 دلار 15.99 دلار در آمازون (پس انداز 4 دلار)
سه گانه ماقبل تاریخ را دوست داشته باشید یا از آن متنفر باشید ، باید قبول کنید که یکی از نمادین ترین صحنه ها دوئل آناکین و اوبی وان است. این مجموعه به شما امکان می دهد این صحنه را دوباره بسازید (و اگر ترجیح می دهید نتیجه را تحریف کنید) ، همراه با چندین عنصر متحرک.
معامله را ببینید

Lego Star Wars Brickheadz The Mandalorian: 17.99 دلار 14 دلار در آمازون (پس انداز 4 دلار)
اگر عاشق The Mandalorian هستید و می خواهید نسخه های کوچک زیبا از دو شخصیت محبوب او را تهیه کنید ، این کیت ارزان قیمت Brickheadz دقیقاً همین را فراهم می کند.

Lego Star Wars A New Hope Death Star Cannon: 19.99 دلار 13.85 دلار در Walmart (پس انداز 6 دلار)
اگر می خواهید آخرین لحظات یک شخصیت کلاسیک جنگ ستارگان را بارها و بارها بازی کنید ، و می خواهید متفاوت باشد ، این مجموعه شامل اوبی وان در ماموریت خود برای غیرفعال کردن پرتو تراکتور ستاره مرگ در امید جدید است. این در مقایسه با سایر کیت های این لیست فوق العاده مقرون به صرفه است ، برای افرادی که نمی خواهند صدها دلار برای یک کیت بپردازند بسیار مناسب است.
معامله را ببینید

معاملات جمعه سیاه لگو جنگ ستارگان در انگلستان

Lego Star Wars Imperial Star Destroyer: 640 پوند 520 پوند در جان لوئیس (پس انداز 120 پوند)
اگر شما یک طرفدار بزرگ جنگ ستارگان با کیف پول به اندازه Death Star هستید ، این معامله مناسب شما است. گران است ، اما تخفیف خوبی دارد ، بنابراین اگر فکر می کنید پس از این سال عجیب لیاقت درمان را دارید ، می توانید به این ناوشکن عظیم ستاره اکتفا کنید.
معامله را ببینید

Lego Star Wars Death Star: 409.99 پوند 349.99 پوند در Smyth’s (صرفه جویی 60 پوند)
یکی دیگر از مجموعه بزرگ مرگ ستارگان که از سه گانه اصلی تهیه شده است ، این مورد با بیش از 4000 قطعه ، انبوهی از مینی فیگورها ، droids ، وسایل نقلیه و سایر موارد ارائه می شود. این یک کیت عالی است که لگو دیگر رسماً آن را نمی فروشد ، بنابراین این معامله می تواند به سرعت به فروش برسد – بنابراین اگر می خواهید سریع عمل کنید!

حتما بخوانید:
اکثر مردم هرگز در لباس دختر کفشدوزکی عالی نخواهند بود. چرا را بخوانید

Lego Star Wars Tantive IV Cruiser: 179.99 پوند 149.99 پوند در Smyth’s (پس انداز 30 پوند)
این کشتی کلاسیک جنگ ستارگان از لحظات اولیه اولین فیلم در نوع خود – این “شورشیان شورشی” است که شاهزاده خانم لعیا را اسیر امپراطوری می کند – می تواند در قالب لگو برای شما باشد. این مجموعه با Leia ، C3PO ، R2D2 و بیشتر در دسترس است و بیش از 1700 قطعه دارد.
معامله را ببینید

شلوار Lego Star Wars Kylo Ren: 99.99 پوند 86.95 پوند در آمازون (پس انداز 13 پوند)
شاتل Kylo Ren یکی از متمایزترین شناورهای دنباله سه گانه فیلم است و این مجموعه بزرگ لگو به شما امکان می دهد آن را دوباره بسازید. او همراه با رن و همچنین چند سرباز درجه یک دیگر می آید.
معامله را ببینید

Lego Star Wars The Mandalorian The Child: 69.99 پوند 61.95 پوند در آمازون (پس انداز 8 پوند)
آیا شما به ماندالوریان حسادت دارید که می توانید هر زمان که خواستید کودک را تکان دهید؟ خوب ، اگر این مجموعه را بخرید می توانید شما باشید ، اگرچه واقعا به عنوان یک قطعه تزئینی طراحی شده است. این کمی بیش از 1000 قطعه دارد و راهی عالی برای اطلاع بازدیدکنندگان است که شما عاشق آخرین نمایش تلویزیونی جنگ ستارگان هستید.
معامله را ببینید

Lego Star Wars DO Droid: 64.99 پوند 49.99 پوند در آمازون (پس انداز 15 پوند)
اگر شما از طرفداران این خواننده کوچک در ظهور Skywalker بوده اید ، این معامله جمعه سیاه آن را به نسخه بسیار مقرون به صرفه تری برای مجموعه داران تبدیل کرده است.
معامله را ببینید

مقاومت جنگ ستارگان Lego Y-Wing: 59.99 پوند 44.97 پوند در آمازون (پس انداز 15 پوند)
این جنگنده Y-Wing از سه گانه اصلی فیلم کلاسیک است ، اگرچه این مجموعه در واقع براساس سه گانه دنباله ساخته شده است. او با پو دامرون و چند شخصیت دیگر می آید.

 • هدیه زیر 10 پوند: کتابها ، Funko Pops ، کیت های تولیدی و غیره
 • هدایای زیر 25 پوند: لوازم آشپزخانه ، بازی ها ، خانه هوشمند و غیره
 • هدایای زیر 50 پوند: لوازم کوچک ، لگو ، تجهیزات بازی و غیره
 • هدیه زیر 100 پوند: دوربین های فوری ، لوازم جانبی رایانه ، هدفون و غیره
 • Chromebook: لپ تاپ های ارزان قیمت با قیمت 199 پوند
 • قهوه ساز: De’Longhi Nescafé Dolce Gusto اکنون تنها 47.30 پوند است
 • رایحه: تخفیف 70 ​​درصدی از مارک های بزرگ ، با شروع فقط 8 پوند
 • مبلمان: تشک ، مبل ، تختخواب و غیره تا 65٪ تخفیف.
 • مراقبت از مو: در Tresemme ، Babyliss و Remington تا 60٪ صرفه جویی کنید
 • هدفون: گوشی از 12.79 پوند
 • iPad Pro: پایین ترین قیمت تاکنون برای آخرین مدل 2020
 • لپ تاپ ها: تا 15٪ تخفیف برای لپ تاپ های سامسونگ ، سرفیس و هواوی
 • نینتندو سوییچ: اکنون 25 پوند در بسته ها صرفه جویی کنید
 • مانیتورهای رایانه ای: 20٪ در سامسونگ ، BenQ ، Dell و HP صرفه جویی کنید
 • Philips Sonicare: 64٪ تخفیف در مسواک های برقی Philips Sonicare 4300
 • سنهایزر: 55٪ در هدفون Sennheiser صرفه جویی کنید – از 43.99 پوند
 • مراقبت از پوست: تا 35٪ تخفیف Aveeno، L’Oreal، St. Tropez و همکاران
 • تلفن های هوشمند: تا 20٪ تخفیف برای تلفن های سامسونگ ، وان پلاس و شیائومی
 • ساعتهای هوشمند: Samsung Galaxy Watch از تنها 103.70 پوند انگلیس
 • آیا شما صحبت می کنید: در بلندگوهای Ultimate Ears 40٪ صرفه جویی کنید
 • قرص: پس انداز کلان در تبلت های سامسونگ گلکسی – برخی از آنها قیمت پایین را ثبت می کنند
 • تلویزیون ها: مدل های سونی براویا ، سامسونگ ، ال جی و هایسنس کاهش می یابد
 • شمع یانکی: تا 30٪ تخفیف در انواع شمعهای معطر

TechRadar تمام بهترین معاملات منتهی به جمعه سیاه را جمع بندی می کند و ما بهترین ها را ارائه داده ایم معاملات جمعه سیاه در یک مقاله با مرور آسان برای کمک به شما در پیدا کردن معاملات عالی که به دنبال آن هستید.


منبع: subtitle-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید