آرژانتین و نیوزیلند به صورت زنده: چگونه Rugby Tri-Nations 2020 را در همه جا تماشا کنیم


هرکسی که فکر می کرد Trinitations فقط بهانه ای ستایش شده برای ولش ها و سیاه پوستان است که شاخ های خود را قفل می کنند ، ظاهراً فراموش کرده است که به آرژانتین بگوید. قهوه ها از اقیانوس آرام پریدند و مجموعه ای از نمایش های بسیار چشمگیر را ارائه دادند ، که با پیروزی 25-15 بر نیوزلند آغاز شد ، که باعث شوک در جهان راگبی شد. آیا آنها امروز می توانند دوباره همه کارها را انجام دهند؟ ما هنوز کشف نکرده ایم. برای دریافت پخش مستقیم بین آرژانتین و نیوزیلند و تماشای راگبی آنلاین Tri-Nations 2020 در هر کجا که اکنون در جهان هستید ، راهنمای ما را دنبال کنید.

نیوزیلند و آرژانتین به صورت زنده برگزار می شوند

نیوزیلند و آرژانتین در نیوکاسل ، آمریکای جنوبی جنوبی برگزار می شود و شروع آن برای 7.45 عصر به وقت محلی (AEDT) برنامه ریزی شده است که از ساعت 9.45 بعد از ظهر NZDT ، 8.45 صبح به وقت گرینویچ در انگلستان و شروع ART در 5.45 عصر است. در آرژانتین. این درگیری در Sky Sports در NZ و در Fox Sports و شما ورزشی در استرالیا – اما هر کجا که باشید ، داشتن یک VPN خوب در بسته به شما امکان می دهد پوشش مورد علاقه خود را در سراسر جهان پخش کنید.

آرژانتین نه تنها کیوی را شکست داد ، بلکه آنها نتیجه فوق العاده چشمگیر دیگری را به دست آوردند و در آخرین بازی خود در مسابقات راگبی به تساوی 15-15 مقابل استرالیا بازگشتند. به آرامی زمزمه کنید ، اما پوماها در مسابقات نیم کره جنوبی در حال حاضر استاد سرنوشت خود هستند ، در حال حاضر در 6 امتیاز با استرالیا و نیوزیلند هم سطح هستند ، اما از یک بازی هندبال لذت می برند.


منبع: subtitle-news.ir